/i/Tespit

  1. 1.
    +8
    Ulan bu pilavın maliyeti ne ki bu paraya satıyorsun.2 porsiyon yemek 250 lira yok anayın amı.2010 da 3 çeşit yemeği 7 liraya yiyordum. Ablamı aşçılık kursuna yollayıp lokanta açıcam aga para orda...
    ···