1. 1.
    0
    Arkadaşlar yarın okuldan arkadaşlarımla mangal yapıcaz evet lise öğrencisiyim. 90 lira paramız var 6 kişiyiz.

    Tavuk (kelebek) 5-6 lira x5kg = 25-30 Tl
    Kömür ve ekmekler = 10 TL
    beyler , abiler 50 tl para kalıyor 6 kişiyiz bir akıl verseniz
    ikişer bira mı alalım ? şarap mı ? vodka mı ?
    Not:Fiyatlarını yazarsanız sevinirim

    edit:mangaldan sonra capsleri koyucam
    reyizler çıkmam gerek çepten takip edicem. Güzel fikir verenlere nick6 vericem
    ···
  2. 2.
    0
    up up up
    Komik değil panpa.
    hadi abiler, panpalar bir el atın
    ···
  3. 3.
    0
    @4 mangalı zaten bizim evde yapıcaz. Triblex ev panpa bahçeside var geniş orda yapıcaz. Anne karıştarmasan iyi olcaktı ama neyse
    ···
  4. 4.
    0
    @8 sağ ol panpa
    ···
  5. 5.
    0
    @10 reyiz liseliyiz ama çok sağlam içerim uyandıram
    ···