/i/Ben

Kendini ifade et !
  1. 1.
    0
    Bence 16 liraya 30 lu yumurta al , pazardan da haftada 3 kilo patates alsan ( fiyatı bilmiyorum kilosu 2,5 olsun 2 haftada 15 yapar ) , günde 3 öğünden 3×16 ekmek 48 tl yapar , 1 damacana su al bi de , çay zeytin peynir felan varsa evde her türlü yetirirsin
    ···
   tümünü göster