-
1.
+6Spor salonlari pahalı protein pahali para lazim bu spor için para
-
-
1.
+2 -1Spor salonları genellikle aylık 90tl öğrenciler için üniversitelerde ise bu fiyat 60 tl ye kadar inebiliyor ayrıca protein tozuna ihtiyacın yok sadece günlük yediğin zararlı yiyecekler yerine yararlı faydalıları yersen ihtiyacını karşılamış olursun.
-
2.
0Nesi pahalı kardeşim aylık 70 TL protein desen porsiyon 4TL
-
1.