-
126.
0öğrenciyken ortalama masraflarımı yazayım bende
sabah 4 yumurta
200gr lor peyniri
100gr yulaf
yerdim bunların maliyeti yaklaşık 3 lira falan. öğlen ve akşamlarıda günde yarım kiloda tavuk tüketirdim oda 5 lira. yani günlük ekstra olsa olsa 8 lira masrafım vardı. son 2 yıl haftada 5 gün antreman yapıyordum kolum 41cm cm olmuştu define halde. şimdi işe başladım haftada 2 gün antremana gidiyorum protein tozu kullanıyorum ama beslenme yinede eskisi gibi değil.