+27
-2
benimki aslında sinsilik bizim okulda bütün sınav soruları tek laptopdan çıkardı. oda müdür yardımcısının laptopuydu. bi gün hocadan ödevim var diye zor bela alıp evde uzun uğraşlar sonucu hazırladıgım keyloggerimi usb ile içine atmıştım neredeyse bütün sınavlarım 80 den yukarı sınıfta herkese parayla satmışım kankama bile parayla satıyordum 30 kişilik sınıfta 5 liradan 150 lira topluyordum 150 lirayı almadan vermezdim soruları tek bi kagıt çıkartırdım herkes fotografını çekip 80-90-100 alırdı 1 senemiz böyle geçti çok dehşet para kaldırmıştım düşünün iphone 4s almıştım o zamanın parası ile 2 milyar vermiştim üstüne playstation 3 almıştım