-
5476.
0vücut geliştirmeye gidiyorum ama beslenmeye çok para gidiyor diyorsunuz alın bakın bugün alışveriş yaptım ne kadar gitmiş
sabah kahvaltıların vazeçilmezi yulaf ezmesi 4.5 tl
yağsız süt 2 tl
500 gram tavuk 10 lira
160 gram ton balığı 5 lira
haşlanmış nohut 5 lira
500 gram 2 tane lor peyniri 6 tl
30 lira gitti amk 4-5 günlük yiyeceğe toplasan 150 tl gidiyor bir aylık
-
ccc rammstein ccc günaydın diler 01 02 2025
-
bu davulu kim buldu ya
-
kontrolsüz öfke beni yalnızlaştırdı
-
kafamıza sıkılması gereken saatler
-
varmı bir sorun ben murat kurum
-
bu chia tohumu hani midede tokluk veriyordu
-
ağlayabilmek isterdim
-
kertip ile tertip gibişmiş ortaya
-
1 hafta sonra dna köken testi sonucu açıklanacak
-
nicole doshi
-
10 yıldır protez taşak takıyorumm
-
memet ali erbilden tebessüm ettiren latife
-
cuf cuf hocayıı izleyince gülmekten sıçacaksıniz
-
şarkıcı gökselin lisedeki fotoğrafı
-
balkonda bi hava alalım dedik
-
atomu felan niye buldunuz
-
kayra ile yemekteyiz
-
bir incici günlük hayatı
-
bu gün üsküdardaydım
- / 1