1. 76.
    0
    bilemedim panpa ben pek sık yemem ama yemek istesem 12 14 tl falan bunlar pahalı gelmedi hani bi kere vereyim kıvamında ama okulun yakınında bi kafe falansa fiyat a bakıp R yapan olur gibi emin değilim
    ···
   tümünü göster