1. 26.
    -1
    @19 pizzayı örnek olarak verdim dıbına koyayım bende öğrenciyim kredi alıyom ama yumurta okul yemekhanesi makarna pahalı şeyler değil hele lor peyniri sudan ucuz amk kilosu 4 lira
    ···
   tümünü göster