1. 151.
    0
    anladım da ğanğa
    ürün zaten endüstriden geçmediği için
    organik olduğu için pahalı olmak zorunda
    50 gramı 9 liralık bir çay için çinden getirmişler maliyeti 1 lira falandır diye düşünürüm
    ama 50 gramı 79 liralık bir çay için
    vardır mutlaka bir özelliği bir deneyelim diye düşünürüm
    ve sipariş veririm

    mesela bak sana yaşadığım bir olayı anlatıyım
    yürüyüş ayakkabısı için bir reklam gördüm
    baktım değişik birşey 149 lira
    benim için bir ayakkabıya verilebilecek civarda bir fiyat.
    sipariş verdim geldi
    bir ay kadar yürüyüş yaptım
    bu çin malıydı

    daha sonra bir mağazada orjinalini gördüm
    bir deneyim dedim
    giydim ve yürüdüm
    o kadar farklıydı ki
    fiyatı 569 liraydı
    benim için bir ayakkabıya bu kadar para verir misin diye sorsan hayatta vermem derdim
    ama onu hemen aldım
    ertesi gün kız arkadaşıma orjinal ayakkabıyı giyip yürü dedim
    o da çok beğendi
    gittik o da bir tane aldı
    kadın modeli o zaman 499 liraydı

    çin malı olanı da birine verdim gitti
    ···
   tümünü göster